تبلیغات
وبلاگ خبری قاریان - تجلیل از برگزیدگان پنجمین جشنواره مطبوعات آذربایجان غربی
وبلاگ خبری قاریان

تجلیل از برگزیدگان پنجمین جشنواره مطبوعات آذربایجان غربی

جمعه 26 اسفند 1390

عصر امروز در ارومیه صورت گرفت
تجلیل از برگزیدگان پنجمین جشنواره مطبوعات آذربایجان غربی

خبرگزاری فارس: در طول آیینی باحضور مسئولان برگزیدگان پنجمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی تجلیل شدند.

خبرگزاری فارس: تجلیل از برگزیدگان پنجمین جشنواره مطبوعات آذربایجان غربی

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه شامگاه امروز جمعی از فعالان رسانه‌ای آذربایجان غربی در مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی که در تالار شمس ارومیه ترتیب یافت تجلیل شدند.

 

برگزیدگان بخش خبر:

رتبه اول خبرنگار روزنامه همشهری اعظم نوید آرین با خبر مساحت دریاچه ارومیه نصف شد رتبه دوم سمیه قربانی مدیریت شهر ارومیه به اندازه یک روستا هم نیست از نشریه آراز آذربایجان، رتبه سوم از روزنامه کار و کارگر خبر وزیر کار غائب بزرگ مجلس کار و کارگری

برگزیدگان بخش سرمقاله و یادداشت:

رتبه اول رحیم کریمی از نشریه کوشا، رتبه دوم امید عظیمی از نشریه تسنیم روح، رتبه سوم عوض نادری از ایران زمین

برگزیدگان مقاله‌نویسی در بخش آزاد:

رتبه اول شادروان میر هدایت حصاری از نشریه نوید آذربایجان، رتبه دوم  عبداله باقر حمیدی از نشریه ارمغان آذربایجان، رتبه سوم  اکبر رفاهی از نشریه آوای ماکو

برگزیدگان مقاله‌نویسی بخش عفاف و حجاب:

رتبه اول معرفی نشد، رتبه دوم زهرا غنی‌زاده از نشریه تسنیم روح، رتبه سوم زهرا ابراهیم‌زاده از نشریه آوای ماکو

برگزیدگان طنز و کاریکاتور:

رتبه اول اسفندیار سپهری‌نیا از نشریه فردای ما، رتبه دوم اکبر بابایی از نشریه اشتیاق، رتبه سوم یاسین قریشی

برگزیدگان مقاله‌نویسی ویژه جهاد اقتصادی:

رتبه اول یوسف پیربوداقی از هفته‌نامه فردای ما، رتبه دوم کوشا عبدالسلام معروفی، رتبه سوم لعیا نورانی

برگزیدگان گزارش نشریات محلی:

رتبه اول ندا عبدی از هفته‌نامه امانت، رتبه دوم سکینه اسمی از دوهفته‌نامه شهامت، رتبه سوم از هفته‌نامه فردای ما خانم آشنا

برگزیدگان گزارش خبری:

رتبه اول معرفی نشده است، رتبه دوم از منوچهر صمدی خبرگزاری ایرنا، رتبه سوم سونیا بدیع از خبرگزاری فارس

در بخش مصاحبه خبری خبرگزاری‌ها:

رتبه اول معصومه عارفی شبکه خبری دانشجو، رتبه دوم حامد عطایی از پایگاه اطلاع‌رسانی آینانیوز، رتبه سوم نسرین یار محمدی از خبرگزاری ایکنا

در بخش عکس:

رتبه اول سید محمد ادلانی از نشریه شهامت، رتبه دوم طه اصغرخانی از خبرگزاری ایرنا، رتبه سوم مجید رستمی اصل از روزنامه همشهری

در بخش خاطره‌نویسی:

رتبه اول احمد نبی‌زاده، رتبه دوم سیامک نجفیان، رتبه سوم ایرج سلیمانزاده

در بخش مصاحبه نشریات محلی:

رتبه اول انتخاب نشد، رتبه دوم مهرداد تبریزی از نشریه نوید آذربایجان، رتبه سوم سیامک نجفیان از نشریه قلعه میاندوآب

در بخش سرپرستی برتر بدون رتبه‌بندی از مطبوعات ایران زمین، همشهری و رسالت به دلیل انتشار اخبار استان و ویژه‌نامه‌های استانی تجلیل شد.

 در بخش خبرگزاری‌ها نیز خبرگزاری مهر ایسنا و فارس به دلیل پوشش مناسب اخبار تجلیل شدند.

انتهای پیام/ی20




فهرست وبلاگ

پیوندهای روزانه

آرشیو

نویسندگان

پیوندها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

جستجو

آخرین پستها